WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
07:30

BS

Aga Z.

TBC

Aneta

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Marcin

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

10:00

FAT BURNER

Sandra

TIGER CROSS

Marcin Zaciewski

11:00

HATHA JOGA

Monika K.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

16:15

PŁASKI BRZUCH

Milena

TBC

Ania

POWER PUMP

Seba

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

17:15

30/30

Milena

BS

Ania

TBC

Seba

POWER PUMP

Aneta

TABATA

Marcin

18:15

BS

Milena

30/30

Agata W

FAT BURNER

Sandra

PŁASKI BRZUCH

Aneta

TBC

Agata W

19:15

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

HATHA JOGA (90 minut)

Dominika

ABT & STRETCHING

Sandra

30/30

Aneta

BS&STRETCHING

Agata W

Poniedziałek

16:15

PŁASKI BRZUCH

Milena

17:15

30/30

Milena

18:15

BS

Milena

19:15

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

Wtorek

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

16:15

TBC

Ania

17:15

BS

Ania

18:15

30/30

Agata W

19:15

HATHA JOGA (90 minut)

Dominika

Środa

07:30

BS

Aga Z.

16:15

POWER PUMP

Seba

17:15

TBC

Seba

18:15

FAT BURNER

Sandra

19:15

ABT & STRETCHING

Sandra

Czwartek

07:30

TBC

Aneta

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Marcin

17:15

POWER PUMP

Aneta

18:15

PŁASKI BRZUCH

Aneta

19:15

30/30

Aneta

Piątek

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

16:15

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

17:15

TABATA

Marcin

18:15

TBC

Agata W

19:15

BS&STRETCHING

Agata W

Sobota

10:00

FAT BURNER

Sandra

11:00

HATHA JOGA

Monika K.

Niedziela

10:00

TIGER CROSS

Marcin Zaciewski

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

ZASTĘPSTWA:

23.04 (poniedziałek) 16:15 Płaski brzuch; 17:15 30/30; 18:15 BS - Sandra

24.04 (wtorek) 16:15 TBC, 17:15 BS - Magda M.


Sala Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
06:00

INTERVAL

Michał

LEE

Michał

HEE

Tomek

10:00

HEE

Kacper

10:30

HEE

Sylwek

16:15

HEE

Sylwek

HEE

Mateusz

17:30

INTERVAL

Sylwek

INTERVAL

Mateusz

LEE

Agata S.

18:30

LEE

Sylwek

INTERVAL

Michał

HEE

Seba

LEE

Mateusz

HEE

Agata S.

19:30

HEE

Michał

LEE

Seba

Poniedziałek

06:00

INTERVAL

Michał

16:15

HEE

Sylwek

17:30

INTERVAL

Sylwek

18:30

LEE

Sylwek

Wtorek

18:30

INTERVAL

Michał

19:30

HEE

Michał

Środa

06:00

LEE

Michał

18:30

HEE

Seba

19:30

LEE

Seba

Czwartek

16:15

HEE

Mateusz

17:30

INTERVAL

Mateusz

18:30

LEE

Mateusz

Piątek

06:00

HEE

Tomek

17:30

LEE

Agata S.

18:30

HEE

Agata S.

Sobota

10:00

HEE

Kacper

Niedziela

10:30

HEE

Sylwek

ZASTĘPSTWA: 

 


Sala Funkcjonalna

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

TRENING OBWODOWY

Sylwek

TRENING OBWODOWY

Marcin

TRENING OBWODOWY

Sylwek

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Krzysztof

RUNMAGEDDON

Marcin

TRENING FUNKCJONALNY

Tomek L.

20:00

TIGER CROSS

Adrian

TIGER CROSS

Kazik

TIGER CROSS

Kazik

Poniedziałek

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Krzysztof

20:00

TIGER CROSS

Adrian

Wtorek

08:00

TRENING OBWODOWY

Sylwek

18:30

RUNMAGEDDON

Marcin

20:00

TIGER CROSS

Kazik

Środa

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Tomek L.

Czwartek

08:00

TRENING OBWODOWY

Marcin

20:00

TIGER CROSS

Kazik

Piątek

08:00

TRENING OBWODOWY

Sylwek

Sobota

Niedziela

Sala Funkcjonalna

Zastępstwo:




facebook
praca
partnerzy