WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:00

30/30

Robert

TIGER FIT

Emilia

KETTLEBELL

Robert

BS

Aneta

PŁASKI BRZUCH

Aga Z.

10:00

TIGER FIT

Robert

TBC

 Robert

TIGER FIT

Emilia

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

BS&STRETCHING

Emilia

17:00

30/30

Aneta

BS

Robert

TBC

Milena

FAT BURNER

Emilia

17:30

BS

Justyna

18:00

TBC

Aneta.

STEP

Robert

30/30

Milena

Power Pump

Emilia

PŁASKI BRZUCH

Aneta

18:30
19:00

TIGER FIT

Aga Z.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

Płaski Brzuch

Milena

STEP FUNCTIONAL

Emilia

TIGER FIT

Aneta

19:30
20:00

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

TIGER CROSS

Tomek

Zdrowy kręgosłup

Monika S

TIGER CROSS

Marcin

STRETCHING

Aneta

20:30

Poniedziałek

09:00

30/30

Robert

10:00

TIGER FIT

Robert

17:00

30/30

Aneta

18:00

TBC

Aneta.

19:00

TIGER FIT

Aga Z.

20:00

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

Wtorek

09:00

TIGER FIT

Emilia

17:00

BS

Robert

18:00

STEP

Robert

19:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

20:00

TIGER CROSS

Tomek

Środa

09:00

KETTLEBELL

Robert

17:00

TBC

Milena

18:00

30/30

Milena

19:00

Płaski Brzuch

Milena

20:00

Zdrowy kręgosłup

Monika S

Czwartek

09:00

BS

Aneta

17:00

FAT BURNER

Emilia

18:00

Power Pump

Emilia

19:00

STEP FUNCTIONAL

Emilia

20:00

TIGER CROSS

Marcin

Piątek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Aga Z.

18:00

PŁASKI BRZUCH

Aneta

19:00

TIGER FIT

Aneta

20:00

STRETCHING

Aneta

Sobota

10:00

TBC

 Robert

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

Niedziela

10:00

TIGER FIT

Emilia

11:00

BS&STRETCHING

Emilia

17:30

BS

Justyna

Sala Fitness

ZASTĘPSTWA:

24.04 WTOREK - GODZ. 9:00  TIGER FIT - SEBASTIAN

26.04 CZWARTEK - GODZ. 20:00 TIGER CROSS - ADRIAN

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sala B - Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

LEE

Tomek

09:00

Hee

Sylwek

10:00

Hee

Michał

17:30

HEE

Tomek

18:30

INTERVAL

Tomek

INTERVAL

Sylwek

HEE

Magda

INTERVAL

Ola P

19:00

HEE & STRETCHING (1,5h )

Seba

19:30

LEE

Tomek

LEE

Sylwek

LEE

Magda

LEE

Ola P

Poniedziałek

17:30

HEE

Tomek

18:30

INTERVAL

Tomek

19:30

LEE

Tomek

Wtorek

18:30

INTERVAL

Sylwek

19:30

LEE

Sylwek

Środa

18:30

HEE

Magda

19:30

LEE

Magda

Czwartek

18:30

INTERVAL

Ola P

19:30

LEE

Ola P

Piątek

08:00

LEE

Tomek

19:00

HEE & STRETCHING (1,5h )

Seba

Sobota

10:00

Hee

Michał

Niedziela

09:00

Hee

Sylwek

ZASTĘPSTWA:

 

 

 




facebook
praca
partnerzy