WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
06:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

 

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Kamil

09:00
10:00

30/30

Paweł

TIGER CROSS

Dawid

11:00

HATHA JOGA

Monika

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia N.

16:00

PŁASKI BRZUCH

Milena

SUMMER BODY

Ania

POWER PUMP

Seba

17:15

30/30

Milena

BS

Ania

TBC

Seba

POWER PUMP

Aneta

TABATA

Marcin

18:15

POWER PUMP

Seba

PŁASKI BRZUCH

Magda M.

DEEP WORK

Emilia

PŁASKI BRZUCH

Aneta

SUMMER BODY

Justyna

19:15

TRENING OBWODOWY

Seba

30/30

Magda M.

SUMMER BODY

Emilia

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

20:15

STRETCHING

Emilia

Poniedziałek

16:00

PŁASKI BRZUCH

Milena

17:15

30/30

Milena

18:15

POWER PUMP

Seba

19:15

TRENING OBWODOWY

Seba

Wtorek

06:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

 

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

16:00

SUMMER BODY

Ania

17:15

BS

Ania

18:15

PŁASKI BRZUCH

Magda M.

19:15

30/30

Magda M.

Środa

16:00

POWER PUMP

Seba

17:15

TBC

Seba

18:15

DEEP WORK

Emilia

19:15

SUMMER BODY

Emilia

20:15

STRETCHING

Emilia

Czwartek

06:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Kamil

17:15

POWER PUMP

Aneta

18:15

PŁASKI BRZUCH

Aneta

19:15

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

Piątek

17:15

TABATA

Marcin

18:15

SUMMER BODY

Justyna

Sobota

10:00

30/30

Paweł

11:00

HATHA JOGA

Monika

Niedziela

10:00

TIGER CROSS

Dawid

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia N.

ZASTĘPSTWA:

29.06 (czwartek) 17:15 BS, 18:15 PŁASKI BRZUCH-Luiza 

30.06 (piątek)  18:15 SUMMER BODY- Luiza


Sala Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
06:00

INTERVAL

Sylwester

LEE

Sylwester

HEE

Tomek

07:30
10:00

HEE

Natalia

HEE

Natalia

17:30

INTERVAL

Sylwester

INTERVAL

Mateusz

LEE

Agata S.

18:30

LEE

Sylwester

INTERVAL

Wojtek

HEE

Seba

LEE

Mateusz

HEE

Agata S.

19:30

HEE

Wojtek

LEE

Seba

Poniedziałek

06:00

INTERVAL

Sylwester

17:30

INTERVAL

Sylwester

18:30

LEE

Sylwester

Wtorek

18:30

INTERVAL

Wojtek

19:30

HEE

Wojtek

Środa

06:00

LEE

Sylwester

18:30

HEE

Seba

19:30

LEE

Seba

Czwartek

17:30

INTERVAL

Mateusz

18:30

LEE

Mateusz

Piątek

06:00

HEE

Tomek

17:30

LEE

Agata S.

18:30

HEE

Agata S.

Sobota

10:00

HEE

Natalia

Niedziela

10:00

HEE

Natalia

ZASTĘPSTWA:


Sala Funkcjonalna

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
06:00

TRENING OBWODOWY

Sylwester

TRENING
OBWODOWY

Sylwek

08:00

TRENING OBWODOWY

Sylwek

TRENING OBWODOWY

Kamil

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Krzysztof

INTENSE BODY WORKOUT

Kris

TRENING FUNKCJONALNY

Darek

20:00

TIGER CROSS

Kazik

TIGER CROSS

Kazik

Poniedziałek

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Krzysztof

Wtorek

06:00

TRENING OBWODOWY

Sylwester

08:00

TRENING OBWODOWY

Sylwek

18:30

INTENSE BODY WORKOUT

Kris

20:00

TIGER CROSS

Kazik

Środa

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Darek

Czwartek

06:00

TRENING
OBWODOWY

Sylwek

08:00

TRENING OBWODOWY

Kamil

20:00

TIGER CROSS

Kazik

Piątek

Sobota

Niedziela

Sala Funkcjonalna

ZASTĘPSTWA:

26.06 (poniedziałek) 18:30 Trening funkcjonalny- Kris




facebook
praca
partnerzy