WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Marcin Zaciewski

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sasza

10:00

FAT BURNER

Sandra

TIGER CROSS

Marcin Zaciewski

11:00

HATHA JOGA

Monika K.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

16:15

PŁASKI BRZUCH

Milena

TBC

Ania

POWER PUMP

Seba

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

17:15

30/30

Milena

BS

Ania

TBC

Seba

POWER PUMP

Aneta

TABATA

Marcin

18:15

POWER PUMP

Agata R.

30/30

Agata W

FAT BURNER

Ola O.

PŁASKI BRZUCH

Aneta

TBC

Agata W

19:15

BS & STRETCHING

Agata R.

HATHA JOGA (90 minut)

Dominika

STRETCHING

Ola O.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

BS&STRETCHING

Agata W

Poniedziałek

16:15

PŁASKI BRZUCH

Milena

17:15

30/30

Milena

18:15

POWER PUMP

Agata R.

19:15

BS & STRETCHING

Agata R.

Wtorek

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sylwek

16:15

TBC

Ania

17:15

BS

Ania

18:15

30/30

Agata W

19:15

HATHA JOGA (90 minut)

Dominika

Środa

16:15

POWER PUMP

Seba

17:15

TBC

Seba

18:15

FAT BURNER

Ola O.

19:15

STRETCHING

Ola O.

Czwartek

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Marcin Zaciewski

17:15

POWER PUMP

Aneta

18:15

PŁASKI BRZUCH

Aneta

19:15

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

Piątek

08:00

Trening obwodowy (sala funkcjonalna)

Sasza

16:15

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

17:15

TABATA

Marcin

18:15

TBC

Agata W

19:15

BS&STRETCHING

Agata W

Sobota

10:00

FAT BURNER

Sandra

11:00

HATHA JOGA

Monika K.

Niedziela

10:00

TIGER CROSS

Marcin Zaciewski

11:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika S.

ZASTĘPSTWA:

 

21.02 (ŚRODA) 18:15 - FAT BURNER, 19:15 - STRECHING - Sandra

24.02 (czwartek) 17:15- POWER PUMP - Sandra

24.02 (czwartek) 18:15- PŁASKI BRZUCH - Sandra

27.02 ( wtorek) 16:15 - TBC, 17:15 - BS - Magda M.

 

30.12 (sobota)- zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem
02.01 (wtorek) 30/30 18:15 - Ania H.
04.01 (czwartek) Zdrowy kręgosłup 19:15 - Magda M.
07.01 (niedziela) Zdrowy kręgosłup 11:00 - Karolina Gełdon
11.01 (czwartek) Zdrowy kręgosłup 19:15 - Magda M

Sala Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
06:00

INTERVAL

Sylwester

LEE

Michał

HEE

Tomek

10:00

HEE

Kacper

10:30

HEE

Sylwester

16:15

HEE

Sylwester

HEE

Mateusz

17:30

INTERVAL

Sylwester

INTERVAL

Mateusz

LEE

Agata S.

18:30

LEE

Michał

INTERVAL

Michał

HEE

Seba

LEE

Mateusz

HEE

Agata S.

19:30

HEE

Michał

LEE

Seba

Poniedziałek

06:00

INTERVAL

Sylwester

16:15

HEE

Sylwester

17:30

INTERVAL

Sylwester

18:30

LEE

Michał

Wtorek

18:30

INTERVAL

Michał

19:30

HEE

Michał

Środa

06:00

LEE

Michał

18:30

HEE

Seba

19:30

LEE

Seba

Czwartek

16:15

HEE

Mateusz

17:30

INTERVAL

Mateusz

18:30

LEE

Mateusz

Piątek

06:00

HEE

Tomek

17:30

LEE

Agata S.

18:30

HEE

Agata S.

Sobota

10:00

HEE

Kacper

Niedziela

10:30

HEE

Sylwester

ZASTĘPSTWA: 

14.02 (środa) 6.00 LEE - Sylwester

18.02 (niedziela) 10.30 - Luiza


Sala Funkcjonalna

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

TRENING OBWODOWY

Sylwek

TRENING OBWODOWY

Marcin Zaciewski

TRENING OBWODOWY

Sasza

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Krzysztof

RUNMAGEDDON

MARCIN

TRENING FUNKCJONALNY

Tomek L.

20:00

TIGER CROSS

Kazik

TIGER CROSS

Kazik

Poniedziałek

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Krzysztof

Wtorek

08:00

TRENING OBWODOWY

Sylwek

18:30

RUNMAGEDDON

MARCIN

20:00

TIGER CROSS

Kazik

Środa

18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Tomek L.

Czwartek

08:00

TRENING OBWODOWY

Marcin Zaciewski

20:00

TIGER CROSS

Kazik

Piątek

08:00

TRENING OBWODOWY

Sasza

Sobota

Niedziela

Sala Funkcjonalna

Zastępstwo:

15.02.2018 TIGER CROSS 20.00- Adrian B



facebook
praca
partnerzy