WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:00

KETTLEBELL

Robert

SUMMER BODY

Emilia

KETTLEBELL

Robert

BS

Justyna

PŁASKI BRZUCH

Aga Z.

30/30

Aneta

10:00

TBC

Robert

30/30

Emilia

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

PŁASKI BRZUCH

 Aneta

TBC

Emilia

11:00

SUMMER BODY

Emilia

17:00

KETTLEBELL

Robert

BS

Robert

17:30

TBC

Milena

BS

Justyna

18:00

TBC

Robert

STEP

Robert

POWER PUMP

Emilia

PŁASKI BRZUCH

Aneta

18:30

30/30

Milena

19:00

30/30

Aga Z.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

STEP FUNCTIONAL

Emilia

SUMMER BODY

Aneta

19:30

PŁASKI BRZUCH

Milena

20:00

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

TIGER CROSS

Maciek

TIGER CROSS

Maciek

STRETCHING

Aneta

Poniedziałek

09:00

KETTLEBELL

Robert

10:00

TBC

Robert

17:00

KETTLEBELL

Robert

18:00

TBC

Robert

19:00

30/30

Aga Z.

20:00

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

Wtorek

09:00

SUMMER BODY

Emilia

10:00

30/30

Emilia

17:00

BS

Robert

18:00

STEP

Robert

19:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Robert

20:00

TIGER CROSS

Maciek

Środa

09:00

KETTLEBELL

Robert

17:30

TBC

Milena

18:30

30/30

Milena

19:30

PŁASKI BRZUCH

Milena

Czwartek

09:00

BS

Justyna

18:00

POWER PUMP

Emilia

19:00

STEP FUNCTIONAL

Emilia

20:00

TIGER CROSS

Maciek

Piątek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Aga Z.

10:00

PILATES & STRETCHING

Aga Z.

18:00

PŁASKI BRZUCH

Aneta

19:00

SUMMER BODY

Aneta

20:00

STRETCHING

Aneta

Sobota

09:00

30/30

Aneta

10:00

PŁASKI BRZUCH

 Aneta

Niedziela

10:00

TBC

Emilia

11:00

SUMMER BODY

Emilia

17:30

BS

Justyna

Sala Fitness

ZASTĘPSTWA:

30.06 PIĄTEK - GODZ. 18:00 PŁASKI BRZUCH, 19:00 SUMMER BODY, 20:00 STRETCHING - EMILIA

1.07 SOBOTA - GODZ. 9:00 30/30, 10:00 PŁASKI BRZUCH - EMILIA

03.07 PONIEDZIAŁEK - GODZ. 9:00 BS, 10:00 TBC - MAGDA MELANIUK

03.07 PONIEDZIAŁEK - GODZ. 17:00 BS, 18:00 TBC - AGA Z.

04.07 WTOREK - GODZ. 17:00 BS, 18:00 STEP, 19:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP - MAGDA MELANIUK

05.07 ŚRODA - GODZ. 9:00 TBC - AGA Z.

4.07, 11.07, 18.07 WTOREK - GODZ. 9:00 SUMMER BODY, 10:00 30/30 - AGA Z.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sala B - Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

LEE

Tomek

09:00

Hee

Luiza

Hee

Luiza

18:30

INTERVAL

Tomek

INTERVAL

Sylwek

HEE

Luiza

INTERVAL

Ola P

19:00

HEE & STRETCHING (1,5h )

Seba

19:30

LEE

Tomek

LEE (1.5h)

Sylwek

LEE

Sylwek

LEE

Ola P

Poniedziałek

18:30

INTERVAL

Tomek

19:30

LEE

Tomek

Wtorek

18:30

INTERVAL

Sylwek

19:30

LEE (1.5h)

Sylwek

Środa

18:30

HEE

Luiza

19:30

LEE

Sylwek

Czwartek

18:30

INTERVAL

Ola P

19:30

LEE

Ola P

Piątek

08:00

LEE

Tomek

19:00

HEE & STRETCHING (1,5h )

Seba

Sobota

09:00

Hee

Luiza

Niedziela

09:00

Hee

Luiza

ZASTĘPSTWA:

29.06 CZWARTEK - GODZ. 18:30 INTERVAL, GODZ. 19:30 LEE - SYLWEK

24.06 NIEDZIELA - GODZ. 9:00 HEE - SYLWEK




facebook
praca
partnerzy