WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
  Plan zajęć

Sala fitness A

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:30

TIGER CROSS

Krzysiek

10:30

BOKS

Tomek

18:00

BOKS

Tomek

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

18:30

TIGER CROSS

Kuba

19:00

POWER JUMP SHAPE

Ola

19:30

SALSATIO

Marta

20:00

PILATES

Gracjana

20:30

JOGA

Kinga

Poniedziałek

19:00

POWER JUMP SHAPE

Ola

20:00

PILATES

Gracjana

Wtorek

18:30

TIGER CROSS

Kuba

Środa

18:00

BOKS

Tomek

20:30

JOGA

Kinga

Czwartek

Piątek

18:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

19:30

SALSATIO

Marta

Sobota

09:30

TIGER CROSS

Krzysiek

10:30

BOKS

Tomek

Niedziela

Zastępstwa

Prosimy o zapisywanie się na zajęcia ! Liczba miejsc ograniczona ! Tylko osobiście lub telefonicznie.

ZASTĘPSTWA


Sala fitness B

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:00

POWER JUMP SHAPE

Ola

STRETCHING i ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ania

ABT i STRETCHING

Adam

PŁASKI BRZUCH

Ania

PILATES

Wiera

09:30

POWER JUMP SHAPE

Ola

10:00

PUMP&TONE KROK 1

Adam

16:00

TRENING OBWODOWY

Iza

17:00

STRACHING

Iza

17:30

POWER BRZUCH

Adam

CELULLIT STOP

Ania

18:00

TRENING FUNKCJONALNY

Adam

TRENING OBWODOWY

Iza

BS

Adam

TIGER CROSS

Kuba

18:30

30BRZUCH 30STRECH

Ania

19:00

PUMP&TONE

Adam

ABT

Iza

PUMP&TONE

Adam

PŁASKI BRZUCH

Iza

19:30

TBC

Kina

20:00

INTERWAŁ

Iza

20:30

ZUMBA

Ola

SALSATION

Marta

ZUMBA

Marta

Poniedziałek

09:00

POWER JUMP SHAPE

Ola

17:30

POWER BRZUCH

Adam

18:00

TRENING FUNKCJONALNY

Adam

19:00

PUMP&TONE

Adam

Wtorek

09:00

STRETCHING i ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ania

18:00

TRENING OBWODOWY

Iza

19:00

ABT

Iza

20:30

ZUMBA

Ola

Środa

09:00

ABT i STRETCHING

Adam

10:00

PUMP&TONE KROK 1

Adam

17:30

CELULLIT STOP

Ania

18:30

30BRZUCH 30STRECH

Ania

19:30

TBC

Kina

20:30

SALSATION

Marta

Czwartek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Ania

18:00

BS

Adam

19:00

PUMP&TONE

Adam

20:30

ZUMBA

Marta

Piątek

09:00

PILATES

Wiera

18:00

TIGER CROSS

Kuba

19:00

PŁASKI BRZUCH

Iza

20:00

INTERWAŁ

Iza

Sobota

09:30

POWER JUMP SHAPE

Ola

16:00

TRENING OBWODOWY

Iza

17:00

STRACHING

Iza

Niedziela

Zastępstwa

Zastępstwa

 


Sala spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

HEE SHAPE

Ania

HEE SHAPE

Ania

09:00

LEE

Krzyś

10:00

LEE

Krzyś

10:30

HEE

Marysia

17:00

LEE

Ania

18:00

HEE

Ania

HEE

Krzyś

HEE

Marysia

HEE

Krzyś

LEE

Marysia

19:00

LEE

Krzyś

LEE

Marysia

LEE

Krzyś

HEE

Marysia

Poniedziałek

17:00

LEE

Ania

18:00

HEE

Ania

Wtorek

08:00

HEE SHAPE

Ania

18:00

HEE

Krzyś

19:00

LEE

Krzyś

Środa

09:00

LEE

Krzyś

18:00

HEE

Marysia

19:00

LEE

Marysia

Czwartek

08:00

HEE SHAPE

Ania

18:00

HEE

Krzyś

19:00

LEE

Krzyś

Piątek

18:00

LEE

Marysia

19:00

HEE

Marysia

Sobota

10:30

HEE

Marysia

Niedziela

10:00

LEE

Krzyś

Zastępstwa

23.02 i 25.02 godziina 18.00 i 19.00 - Krzyś Rydzy




facebook
praca
partnerzy