WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
Sopot
  Plan zajęć

Sala fitness A

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:00

-

-

POWER JUMP

Ania

09:30

POWER JUMP

Ania

17:00

HIIT

Kamil

18:00

Trening obwodowy

Iza

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

18:30

Zumba Strong

Paulina

Joga

Kinga

19:00

POWER JUMP

Ania

20:00

PILATES

Kinga

POWER JUMP

Ania

Salsation

Marta

20:30

POWER JUMP

Ania

Poniedziałek

09:00

-

-

19:00

POWER JUMP

Ania

20:00

PILATES

Kinga

Wtorek

18:00

Trening obwodowy

Iza

20:00

POWER JUMP

Ania

Środa

09:00

POWER JUMP

Ania

18:30

Zumba Strong

Paulina

Czwartek

17:00

HIIT

Kamil

18:30

Joga

Kinga

20:30

POWER JUMP

Ania

Piątek

18:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

20:00

Salsation

Marta

Sobota

09:30

POWER JUMP

Ania

Niedziela

Zastępstwa

Prosimy o zapisywanie się na zajęcia ! Liczba miejsc ograniczona ! Tylko osobiście lub telefonicznie.

ZASTĘPSTWA


Sala fitness B

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:00

BRZUCH / UDA / POŚLADKI

Jagoda

STRETCHING i ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ania

-

-

PŁASKI BRZUCH

Ania

TRENING OBWODOWY

Asia

09:15

-

-

TIGER CROSS

Krzyś

09:30

-

-

10:00

STRETCHING / PILATES

Jagoda

-

-

PŁASKI BRZUCH - STRETCH

Asia

16:00

TRENING OBWODOWY

Lidka

17:00

STRETCHING

Lidka

17:30

-

-

CELULLIT STOP

Ania

18:00

TRENING FUNKCJONALNY

Adam

KETTLE

Adam

BS

Adam

Kick Boxing

Artur

18:30

30BRZUCH 30STRECH

Ania

19:00

PUMP&TONE

Adam

ABT

Iza

PUMP&TONE

Adam

PŁASKI BRZUCH

Iza

20:00

STRETCHING

Adam

-

-

STRETCHING

Adam

INTERWAŁ

Iza

20:30

Salsation

Marta

ZUMBA

Marta

Poniedziałek

09:00

BRZUCH / UDA / POŚLADKI

Jagoda

10:00

STRETCHING / PILATES

Jagoda

17:30

-

-

18:00

TRENING FUNKCJONALNY

Adam

19:00

PUMP&TONE

Adam

20:00

STRETCHING

Adam

Wtorek

09:00

STRETCHING i ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ania

18:00

KETTLE

Adam

19:00

ABT

Iza

20:00

-

-

Środa

09:00

-

-

09:15

-

-

10:00

-

-

17:30

CELULLIT STOP

Ania

18:30

30BRZUCH 30STRECH

Ania

20:30

Salsation

Marta

Czwartek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Ania

18:00

BS

Adam

19:00

PUMP&TONE

Adam

20:00

STRETCHING

Adam

20:30

ZUMBA

Marta

Piątek

09:00

TRENING OBWODOWY

Asia

10:00

PŁASKI BRZUCH - STRETCH

Asia

18:00

Kick Boxing

Artur

19:00

PŁASKI BRZUCH

Iza

20:00

INTERWAŁ

Iza

Sobota

09:15

TIGER CROSS

Krzyś

09:30

-

-

16:00

TRENING OBWODOWY

Lidka

17:00

STRETCHING

Lidka

Niedziela

Zastępstwa

Zastępstwa

 


Sala spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

HEE

Ela

HEE SHAPE

Ania

LEE

Krzyś

HEE SHAPE

Ania

HEE

Ela

10:00

-

-

LEE

Krzyś

10:30

HEE

Robert

17:00

LEE

Ania

18:00

HEE

Ania

HEE

Krzyś

HEE

Robert

HEE

Krzyś

LEE

Robert

19:00

LEE

Krzyś

LEE

Ela

LEE

Krzyś

HEE

Ela

Poniedziałek

08:00

HEE

Ela

17:00

LEE

Ania

18:00

HEE

Ania

Wtorek

08:00

HEE SHAPE

Ania

18:00

HEE

Krzyś

19:00

LEE

Krzyś

Środa

08:00

LEE

Krzyś

18:00

HEE

Robert

19:00

LEE

Ela

Czwartek

08:00

HEE SHAPE

Ania

18:00

HEE

Krzyś

19:00

LEE

Krzyś

Piątek

08:00

HEE

Ela

18:00

LEE

Robert

19:00

HEE

Ela

Sobota

10:00

-

-

10:30

HEE

Robert

Niedziela

10:00

LEE

Krzyś

Zastępstwa

-




facebook
praca
partnerzy