WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
  Plan zajęć

Sala A - Trening obwodowy

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
07:30

TRENING OBWODOWY

Tomek

08:30

TRENING OBWODOWY

Tomek

TRENING OBWODOWY

Michał

09:15

TRENING OBWODOWY

18:30

TRENING OBWODOWY

TRENING OBWODOWY

TRENING OBWODOWY

TRENING OBWODOWY

TRENING OBWODOWY

Poniedziałek

07:30

TRENING OBWODOWY

Tomek

18:30

TRENING OBWODOWY

Wtorek

08:30

TRENING OBWODOWY

Tomek

18:30

TRENING OBWODOWY

Środa

18:30

TRENING OBWODOWY

Czwartek

08:30

TRENING OBWODOWY

Michał

18:30

TRENING OBWODOWY

Piątek

18:30

TRENING OBWODOWY

Sobota

09:15

TRENING OBWODOWY

Niedziela


Sala B - Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
07:30

HEE

Tomek

08:30

HEE SHAPE

Tomek

HEE SHAPE

Ewa

HEE SHAPE

Seba

HEE

Magda W.

10:30

HEE

Paweł K.

HEE SHAPE

Ala

18:30

HEE SHAPE

Ewa

HEE

Agata S.

HEE

Natalia

19:30

INTERVAL

Łukasz C.

LEE

Ewa

Lee Shape

Łukasz J.

INTERVAL

Tomek

LEE

Natalia

20:30

LEE

Łukasz C.

LEE

Tomek

Poniedziałek

08:30

HEE SHAPE

Tomek

19:30

INTERVAL

Łukasz C.

20:30

LEE

Łukasz C.

Wtorek

07:30

HEE

Tomek

18:30

HEE SHAPE

Ewa

19:30

LEE

Ewa

Środa

08:30

HEE SHAPE

Ewa

18:30

HEE

Agata S.

19:30

Lee Shape

Łukasz J.

Czwartek

08:30

HEE SHAPE

Seba

19:30

INTERVAL

Tomek

20:30

LEE

Tomek

Piątek

08:30

HEE

Magda W.

18:30

HEE

Natalia

19:30

LEE

Natalia

Sobota

10:30

HEE

Paweł K.

Niedziela

10:30

HEE SHAPE

Ala

                               ZASTĘPSTWA:

                                

                               28.04.2017 PIĄTEK

                               godz. 18:30 HEE - Ola PATYNA

                               godz. 19:30 LEE - Ola PATYNA

ROZŁAD ZAJĘĆ 01-03 MAJA

01.03 PONIEDZIAŁEK 19:30  INTERVAL -ŁUKASZ

02.03 WTOREK 18:30  HEE SHAPE - EWA

03.03 ŚRODA 18:30 HEE - ŁUKASZ J


Sala C - Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
09:00

ABT

Magda K.

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka K.

TBC

Agnieszka K.

09:30

BS

Agnieszka

30/30

Seba

Pilates

Magda W.

SUMMER BODY

Sandra

10:00

BS & STRETCHING

Agnieszka K.

17:00

TIGER CROSS

Karol

TIGER CROSS

Maciek

17:30

SUMMER BODY

Asia Z.

PILATES

Agnieszka Z.

TBC

Agnieszka K.

18:00

BS

Paweł

STEP&SHAPE

Magda K.

18:30

PŁASKI BRZUCH

Asia Z.

SUMMER BODY

Agnieszka Z.

SUMMER BODY

Agnieszka K.

19:00

STEP & SHAPE

Paweł

SUMMER BODY

Magda K.

19:30

DEEP WORK

Asia Z.

STRETCHING

Asia N.

TIGER CROSS

Maciek

20:00

JOGA

Dorota W.

ABT & STRETCHING

Magda K.

20:30

TIGER CROSS

Michał

TIGER CROSS

Maciej

Poniedziałek

09:00

ABT

Magda K.

17:30

SUMMER BODY

Asia Z.

18:30

PŁASKI BRZUCH

Asia Z.

19:30

DEEP WORK

Asia Z.

20:30

TIGER CROSS

Michał

Wtorek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka K.

17:00

TIGER CROSS

Karol

18:00

BS

Paweł

19:00

STEP & SHAPE

Paweł

20:00

JOGA

Dorota W.

Środa

09:30

BS

Agnieszka

17:30

PILATES

Agnieszka Z.

18:30

SUMMER BODY

Agnieszka Z.

19:30

STRETCHING

Asia N.

20:30

TIGER CROSS

Maciej

Czwartek

09:30

30/30

Seba

17:00

TIGER CROSS

Maciek

18:00

STEP&SHAPE

Magda K.

19:00

SUMMER BODY

Magda K.

20:00

ABT & STRETCHING

Magda K.

Piątek

09:30

Pilates

Magda W.

17:30

TBC

Agnieszka K.

18:30

SUMMER BODY

Agnieszka K.

19:30

TIGER CROSS

Maciek

Sobota

09:00

TBC

Agnieszka K.

10:00

BS & STRETCHING

Agnieszka K.

Niedziela

09:30

SUMMER BODY

Sandra

ZASTĘPSTWA:

                    

Do końca KWIETNIA zajęcia Magdy Kwaśnik prowadzić będzie Asia NADOLSKA

 

  29.04.2017 SOBOTA godz.9:00 TBC - Asia NADOLSKA

                               godz.10:00 BS&STRETCHING - Asia NADOLSKA

 

  4.05.2017 CZWARTEK godz.18:00 STEP&SHAPE - Alina

                                 godz.19:00 SUMMER BODY - Alina

                                 godz.20:00 ABT&STRECHING - Alina

                                

 

 

 

 

 ROZKŁAD ZAJĘĆ 01-03 MAJA:

01.05 PONIEDZIAŁEK

9:00 ABT - MAGDA M

18:00 PŁASKI BRZUCH - ASIA Z

19:00 TBC - ASIA Z

02.05 WTOREK

9:00 PŁASKI BRZUCH - AGA K

18:00 BS - PAWEŁ

19:00 STEP&SHAPE - PAWEŁ

03.05 ŚRODA

9:00 BS - AGA K

18:00 SUMMER BODY - AGA Z

19:00 STRETCHING - AGA Z

 

 

 

 

 

         




facebook
praca
partnerzy