WYBIERZ KLUB
Manhattan
Rental Park
Wejherowo
Przymorze
Chelm
Riviera
Alchemia
Suchanino
  Plan zajęć

Sala Fitness

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

30/30

Agnieszka Z.

TBC

Agnieszka Z.

09:00

PILATES & STRETCHING

Agnieszka Z.

PIŁKI

Magda K.

BS

Aneta

PILATES

Agnieszka Z.

PŁASKI BRZUCH

Aneta.

TBC

Seba

10:00

POWER PUMP

Magda K.

STRETCHING

Aneta

POWER SKI

Aneta.

POWER SKI

Agnieszka Z.

TBC

Agata / Agnieszka K.

11:00

PILATES

Agnieszka Z.

BS & STRETCH

Agata / Agnieszka K.

12:00

PILATES

Seba

16:00

POWER SKI

Seba

BS

Justyna

30/30

Ania

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Z.

PILATES & STRETCHING

Seba

TBC

Justyna

17:00

30/30

Agata

PILATES

Agnieszka Z.

TBC

Ania

PILATES

Agnieszka Z.

POWER SKI

Asia Z.

18:00

TBC

Agata

4STREATZ

Agnieszka Z.

STEP

Robert

SPEEDBALL SM

Seba

BS

Asia Z.

19:00

POWER PUMP

Agata

POWER SKI

Aneta

DEEP WORK

Robert

POWER PUMP

Seba

ZUMBA

Asia Z.

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

STRETCHING

Aneta

TIGER CROSS

Kazik

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Poniedziałek

08:00

30/30

Agnieszka Z.

09:00

PILATES & STRETCHING

Agnieszka Z.

16:00

POWER SKI

Seba

17:00

30/30

Agata

18:00

TBC

Agata

19:00

POWER PUMP

Agata

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Wtorek

09:00

PIŁKI

Magda K.

10:00

POWER PUMP

Magda K.

16:00

BS

Justyna

17:00

PILATES

Agnieszka Z.

18:00

4STREATZ

Agnieszka Z.

19:00

POWER SKI

Aneta

20:00

STRETCHING

Aneta

Środa

09:00

BS

Aneta

10:00

STRETCHING

Aneta

16:00

30/30

Ania

17:00

TBC

Ania

18:00

STEP

Robert

19:00

DEEP WORK

Robert

20:00

TIGER CROSS

Kazik

Czwartek

08:00

TBC

Agnieszka Z.

09:00

PILATES

Agnieszka Z.

16:00

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Z.

17:00

PILATES

Agnieszka Z.

18:00

SPEEDBALL SM

Seba

19:00

POWER PUMP

Seba

20:00

JOGA (1.5h)

Dorota W.

Piątek

09:00

PŁASKI BRZUCH

Aneta.

10:00

POWER SKI

Aneta.

17:00

POWER SKI

Asia Z.

18:00

BS

Asia Z.

19:00

ZUMBA

Asia Z.

Sobota

09:00

TBC

Seba

10:00

POWER SKI

Agnieszka Z.

11:00

PILATES

Agnieszka Z.

16:00

PILATES & STRETCHING

Seba

Niedziela

10:00

TBC

Agata / Agnieszka K.

11:00

BS & STRETCH

Agata / Agnieszka K.

12:00

PILATES

Seba

16:00

TBC

Justyna

ZASTĘPSTWA :

 

01.03 ŚRODA - GODZ.18:00  STEP- EMILIA

                                          19:00 DEEP WORK - EMILIA

 

 05.03 NIEDZIELA - GODZ.10:00 TBC - AGA.Z

                                                  11:00 BS& STRETCHING - AGA.Z

 

08.03 ŚRODA - GODZ. 16:00 30/30 - EMILIA

                                           17:00 TBC - EMILIA

 

22.03 ŚRODA - GODZ. 16:00 30/30 - EMILIA

                                           17:00 TBC - EMILIA


Sala A - Spinning

Godz.PNWTŚRCZWPTSOBND
08:00

HEE

Seba

HEE SHAPE

Seba

08:15

HEE SHAPE

Tomek

10:00

HEE

Seba (1.5h)

11:00

HEE

Sebastian

15:00

HEE

Seba

17:30

HEE SHAPE

Ewa

HEE SHAPE

Patrycja

HEE

Ola P.

HEE

Luiza

18:30

HEE

Ewa

LEE

Patrycja

HEE SHAPE

Ola P.

HEE SHAPE

Luiza

LEE

Tomek

19:30

LEE

Mateusz

HEE

Natalia

HEE

Tomek

20:00

LEE

Sebastian

Poniedziałek

08:00

HEE

Seba

17:30

HEE SHAPE

Ewa

18:30

HEE

Ewa

19:30

LEE

Mateusz

Wtorek

17:30

HEE SHAPE

Patrycja

18:30

LEE

Patrycja

Środa

08:15

HEE SHAPE

Tomek

17:30

HEE

Ola P.

18:30

HEE SHAPE

Ola P.

19:30

HEE

Natalia

Czwartek

17:30

HEE

Luiza

18:30

HEE SHAPE

Luiza

20:00

LEE

Sebastian

Piątek

08:00

HEE SHAPE

Seba

18:30

LEE

Tomek

19:30

HEE

Tomek

Sobota

10:00

HEE

Seba (1.5h)

15:00

HEE

Seba

Niedziela

11:00

HEE

Sebastian




facebook
praca
partnerzy